У Раді врегулювали законом роботу акціонерних товариств в умовах карантину

последние новости в Украине останні новини в Україні


Антикризовий закон №3275 дозволяє в Україні акціонерним товариствам провести річні загальні збори акціонерів за результатами минулого року протягом трьох місяців після завершення карантину, але не пізніше. Крім того, оприлюднення річної інформації має бути здійснено протягом 5 робочих днів після дати проведення загальних зборів акціонерів.

Об этом сообщает Руспрес

Про це повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна", посилаючись на коментар голови Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) України Тимура Хромаєва. Голова Нацкомісії повідомив, що в умовах карантину "загальні збори можуть бути проведені дистанційно згідно з тимчасовим порядком".

Хромаєв зазначив, що регулятор у стислі терміни розробить передбачені "антикризовим" законом тимчасові порядки дистанційного проведення зборів, оскільки вони не підлягають державній реєстрації в Міністерстві юстиції. "Ми вже маємо напрацьовані проєкти цих порядків. Плануємо затвердити їх найближчим часом", — повідомив голова НКЦБФР.

Нагадаємо, раніше мер Києва Віталій Кличко назвав цей законопроєкт дискримінаційним. За його словами, парламент врахував тільки частину правок і зауважень Асоціації міст України до закону № 3275 про заходи щодо забезпечення додаткових соціальних і економічних гарантій у зв’язку з коронавірусом. Але багато пропозицій місцевих громад не були взяті до уваги. А це значить, що знову будуть значні недоотримання коштів місцевими громадами. Також ASPI повідомляло, що в ніч на 31 березня, народні депутати Верховної Ради більшістю голосів підтримали законопроєкт про відкриття ринку землі.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/suspilstvo/u-radi-vregulyuvali-zakonom-robotu-akcionernikh-tovaristv-v-umovakh-karantinu”