Ексгравець "Динамо" жорстко розкритикував Газзаєва

Колишній лівий захисник київського "Динамо" Андрій Несмачний виступив з критикою на адресу тренувальних методів Валерія Газзаєва.

Об этом сообщает Руспрес

"У Газзаєва була одна лише безглузда біганина. Не було ідеї, конструктиву, до футболу це ніякого відношення не мало. Після гри, до гри – весь час бігаємо! Вже 21-е століття на вулиці, всі технології є, підготовка. Не можна на багажі Радянського Союзу сьогодні в сучасний футбол грати", – заявив Несмачний в інтерв’ю YouTube-каналу" Бомбардир ".

Андрій Несмачний

Андрій Несмачний

УНІАН

Він також розповів, що через специфіку тренувань Газзаєва і непотрапляння в заявку на матчі у нього було лише одне бажання – закінчити з футболом.

"Вся бажання зникає! У мене одне бажання було – закінчити з футболом і все. Що я зроблю в цій команді? І не граєш, не потрапляєш у 18 (заявку – Ред.), А бігаєш, як кінь. Я гроші просто так не хочу заробляти, тому і пішов", – додав Несмачний.

Як повідомляв OBOZREVATEL, ще один ексгравець "Динамо" Бадр Ель-Каддурі, який також не з позитивними емоціями згадує Газзаєва, розповів, який урок він виніс після роботи з ним.

Підписуйся на наш Instagram! Отримуй лише найважливіше!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/sport/football/eksgravets-dinamo-zhorstko-rozkritikuvav-gazzaeva.htm”