Замість розслідування корупції влада за вказівками Зеленського переслі

Замість розслідування корупції влада за вказівками Зеленського переслі

Замість того, щоб розслідувати корупцію і незаконний лобізм в уряді президента Володимира Зеленського, правоохоронні органи фабрикують справи проти опозиції — за вказівкою того ж таки Зеленського.

Об этом сообщает Алексей Пивоваров

Про це на брифінгу, який транслював ’Прямий’, повідомив співголова фракції ‘Європейської Солідарності’ Артур Герасимов.

’Замість того, щоб розслідувати крадіжку 2,7 тис. вагонів з зерном на майже 800 млн грн, замість того, щоб розслідувати лобізм команди Зеленського у табачній сфері, через який держава втратила більше 3 млрд грн, замість того, щоб розслідувати багатомільярдні крадіжки в Податковій і на митниці в уряді Зеленського, про які заявив пан уманський, замість того, щоб розслідувати шалену корупцію, яка коїться в енергетиці,... у нас 10 слідчих і близько 20 спецназівців незаконно штурмують музей Гончара без рішення суду і на підставі, як ми почули, ‘Вікіпедії’. Все це доводить, що і ця, і інші сфабриковані справи носять суто політичний характер і є переслідуванням опозиції. І що ще гірше, як виявилося, все це робиться за прямими вказівками пана Зеленського’, — зазначив Герасимов.

До того радник п’ятого президента України, лідера ‘ЄС’ Петра Порошенка Юрій Бірюков повідомив у Facebook, що слідчі ДБР шукали інформацію про Порошенка у ‘Вікіпедії’ та додали ці пошуки до протоколу справи:

Нагадаємо, 2 червня Герасимов повідомив, що ‘Європейська Солідарність’ вимагає звільнення керівництва ДБР через беззаконня у музеї Гончара.

Нагадаємо, 26 травня Петро Порошенко разом з дружиною Мариною відкрив у музеї Івана Гончара виставку картин митців з українським корінням із власної родинної колекції. Також Петро Порошенко іронічно подякував керівникам правоохоронних органів ‘за прискорення’ відкриття виставки.

Потім приїхали співробітники ДБР і виламали двері в музей, застосувавши силу до журналістів і народних депутатів. Силовики штурмували будівлю музею, не надавши ніяких дозвільних документів.

Журналістка ‘Прямого’ Ганна Дзьоба розповіла, що під час штурму ДБР отримала декілька ударів ліктями у живіт та груди.

Також виявилося, що силовики ДБР викрали митні декларації до картин.


Джерело статті: “http://fromua.news/article/9149072/zamistj-rozsliduvannya-koruptsii-vlada-za-vkazivkami-zelensjkogo-peresli/”