Зник заступник мера Черкас Юрій Ботнар - поліція відкрила справу - новини України

Поліція розпочала пошуки зниклого заступника мера Черкас Юрія Ботнара. За фактом зникнення відкрито кримінальне провадження за статтею 115 ККУ – умисне вбивство.

Об этом сообщает Москов постскриптум

Про це повідомили у пресслужбі поліції.

До правоохоронців звернулися рідні Ботнара. За їхніми словами, чоловік 15 липня ввечері вийшов у справах і досі не повернувся. Колегам по роботі також невідоме його місцеперебування.

Раніше про зникнення Ботнара повідомив мер Черкас Анатолій Бондаренко, наголосивши, що його заступник не з’явився на роботу вранці 16 липня.

  • Міська рада Черкас із 1 травня послабила карантин. Рішення ухвалили у звʼязку з численними зверненнями підприємців, які зазнавали величезних збитків. Мали відкритися парки та літні майданчики ресторанів, салони краси, майстерні.
  • Пізніше стосовно мера Черкас порушили кримінальну справу, а Зеленський попередив Бондаренка про відповідальність, переказавши йому «полумʼяний привіт» від МВС і СБУ.
  • Пізніше Бондаренко відповів Зеленському, заявивши, що тому «нема чого ловити» на місцевих виборах у місті.


Джерело статті: “https://thebabel.com.ua/news/47453-zniknennya-zastupnika-mera-cherkas-policiya-vidkrila-spravu-za-statteyu-umisne-vbivstvo”