Росія може ввести війська в Білорусь: чим це загрожує Україні

Російська Федерація може ввести війська в Білорусь, де вже два місяці не припиняються протести проти влади, вже в листопаді.

Об этом сообщает THE Лядов

Loading...

Таке припущення озвучив секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данилов, передає “РБК-Україна”. Якщо Путін зважиться на такий крок, це може стати “великим викликом” для України, Польщі та Литви.

Данилов вважає, що зараз невідомо остаточно, чи зможе білоруський народ здобути перемогу над режимом самопроголошеного президента Лукашенка, оскільки РФ буде робити все можливе, щоб впливати на процеси всередині сусідньої країни.

Популярні новини зараз
 • Доктор Комаровський назвав простий спосіб діагностики COVID-19
 • Зеленський вважає, що українські пенсіонери отримують чималі пенсії
 • Помер учасник випробувань вакцини від COVID-19: що про це відомо
 • “Вони впливали там постійно, через економічні чинники. Зараз будуть вирішувати питання в залежності від того, як буде розвиватися ситуація після 1 листопада – виборів у Молдові. Ми вважаємо, що вони можуть увійти в більш жорстоку ситуацію і заходити своїми військами на території Білорусі” , – підкреслив чиновник.

  Також Данилов нагадав, що РФ ніколи не приховувала планів щодо свого бажання повернути вплив в Україні і Білорусі.

  Як ми вже розповідали раніше, Світлана Тіхановском поставила ультиматум президентові Білорусі Олександру Лукашенку . Суперниця «батьки» на президентських виборах вимагає відставки і зупинки насильства на вулицях.

  У той же час, чинний президент Білорусі Олександр Лукашенко, якого не визнає безліч країн, дав обіцянку більше не балотуватися на пост глави держави.

  Хочете читати новини в іншому форматі?
  Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
  Підписатись можна ТУТ
  Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

  Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/10/23/rosiya-mozhe-vvesti-vijska-v-bilorus-chim-tse-zagrozhuye-ukrayini/”