Представники влади України непублічно зустрічаються з великими бізнесменами, Зеленський обіцяв інше – "Схеми"

Журналісти зняли, як бізнесмени і чиновники виходили з одного приміщення

Представники великого бізнесу непублічно проводять зустрічі із представниками влади України. Про це йдеться в розслідуванні програми "Схеми" (спільний проєкт "Радіо Свобода" і "UA:Перший").

Об этом сообщает Русский слон

Журналісти зафіксували приїзд до Міністерства внутрішніх справ, яким керує Арсен Аваков, бізнесменів Ігоря Котвицького, Павла Фукса, для візиту вони використовували так звані автономери прикриття – їх немає в базі даних Нацполіції. Зокрема, Mercedes, яким користується Фукс, протягом трьох днів змінював номери тричі.

Неформальний візит у МВС здійснив і бізнесмен Ігор Коломойський. Пізніше він заявив, що пив з Аваковим каву.

"Схеми" також зафіксували передбачувану зустріч голови НАК "Нафтогаз України" Андрія Коболєва з бізнесменом Михайлом Кіперманом, віцепрем’єр-міністра – міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Олега Уруського – з бізнесменом Борисом Кауфманом.

За даними журналістів, в Офіс президента України приїжджав бізнесмен Ілля Павлюк.

"Схеми" підкреслили, що президент Володимир Зеленський обіцяв, що зустрічі представників бізнесу та влади будуть публічними, однак "продовжують непублічно проводити зустрічі".

2 травня 2019 року Зеленський, який уже переміг на виборах президента, але ще не провів інавгурації, заявляв у Facebook, що під час його президентства "стосунки з підприємцями будуть прозорими".

"Більше жодних кулуарних переговорів, нічних візитів в АП (пізніше Адміністрацію президента перейменували в Офіс президента. – "ГОРДОН") і прихованих від суспільства домовленостей... Час усім працювати на країну за прозорими правилами", – писав глава держави.


https://www.facebook.com/zelenskiy95/posts/2239174666332897

ВІДЕО
Відео: Радіо Свобода / YouTube

Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/predstavniki-vladi-ukrajini-nepublichno-zustrichajutsja-z-velikimi-biznesmenami-zelenskij-obitsjav-inshe-shemi-1529305.html”