У Зеленського назвали остаточну дату щодо питання введення тотального карантину

последние новости в Украине останні новини в Україні


Влада продовжує розмірковувати, коли саме запроваджувати тотальний карантин по всій країні. Нардеп Данило Гетманцев прокоментував ініціативу.

Об этом сообщает Russiangate

Питання щодо введення повного локдауна буде вирішене до 4 грудня. Про це він повідомив 30 листопада у коментарі Telegram-каналу PavlovskyNews.

Він погодився із твердженням керівник МВС стосовно введення надзвичайних заходів. Значна кількість громадян хворіє на коронавірусну інфекцію, тому варто посилити обмеження.

Гетманцев зазначив, що у будь-якому разі удар по економіці буде. Карантин на новорічні свята нібито пом’якшить наслідки для підприємців. Депутат зізнався, що не звертав би уваги на думку конкретної категорії громадян, а вирішував питання виключно у контексті протидії пандемії: "Це зайвий раз довело введення карантину вихідного дня, коли уряд намагався знайти компроміс".

Раніше ASPI news повідомляло, що мери знакових міст України ігнорують рішення Кабміну ігнорували карантин вихідного дня. Також стало відомо, що влада розглядала варіант введення інтелектуальний локдаун.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/suspilstvo/u-zelenskogo-nazvali-ostatochnu-datu-schodo-pitannya-vvedennya-totalnogo-karantinu”