Зараз справедливість запанувала на папері – у ЄСПЛ. Але рано чи пізно ми виженемо росіян із нашої землі, тому що Крим – це Україна

Дійсно, в Україні мало хто сумнівається в тому, що Росія захопила Крим військовим шляхом і фактично контролювала півострів, починаючи із 27 лютого 2014 року. Але для деяких мешканців цієї планети, далеких від нашої країни або укушених російською пропагандою, це не було однозначним фактом.

Об этом сообщает Устав

Зараз цей напад остаточно доведено в Європейському суді з прав людини, і з цим судовим рішенням окупантам уже буде важко сперечатися. Хоча їм не звикати називати чорне білим і навпаки.

Я вітаю українців із цим історичним рішенням та дякую всім причетним до того, щоб справедливість запанувала зараз хоча б на папері. Не сумніваюся в тому, що рано чи пізно ми виженемо росіян із нашої землі, тому що Крим – це Україна!

Джерело: Oleg Sentsov / Facebook

Опубліковано з особистого дозволу автораБлог відображає виключно точку зору автора. Редакція не несе жодної відповідальності за зміст та достовірність матеріалів у цьому розділі.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/blogs/oleg-sencov/zaraz-spravedlivist-vostorzhestvuvala-na-paperi-v-jespl-ale-rano-chi-pizno-mi-vizhenemo-rosijan-z-nashoji-zemli-bo-krim-tse-ukrajina-1535551.html”