Вихованці чернівецьких садочків з лютого харчуватимуться дорожчеЗа рахунок батьків нова влада планує зекономити 4,5 мільйони гривень.

Об этом сообщает Преступная Россия


Чернівецький виконавчий комітет під головуванням мера Романа Клічука прийняв рішення, що з 1 лютого батьки платитимуть більше за харчування дітей у садочках. Таке рішення підтримали 12 членів викокному.


Раніше батьки платили 60% за харчування у дитячих садочках, решту 40% покривали з міського бюджету. Однак виконком прийняв рішення, що з 1 лютого 2021 року батьки будуть платити вже 70% від загальної суми.


Таке рішення прийняли у зв’язку з тим, що зменшилися надходження до бюджету. Тож якщо в 2020 році з міського бюджету на харчування дітей витратили 24 млн 357 тис грн, то в 2021 році, завдяки цьому рішенню, планують заплатити 19 млн 864 тис₴ Різниця у сумі 4,5 млн грн ляже на плечі чернівецьких батьків.


Загальна вартість харчування не зміниться. В групах раннього розвитку повна вартість становитиме 26 гривень, з яких 18,2 грн будуть платити батьки, а в групах дошкільного віку 38 грн і батьківська плата становитиме 26,6₴Читайте також: Найцікавіші новини Буковини


Джерело статті: “https://cometa.news/proisshestvija/вихованці-чернівецьких-садочків-з-лю/”