Суд не дозволив ПриватБанку забрати 247 заправок у Коломойського

Державний ПриватБанк не зміг оскаржити заборону суду про вилучення 247 АЗС, які пов’язують з групою “Приват” і Ігорем Коломойським.

Об этом сообщает АРМС ДАТА

Про це з посиланням на рішення суду пише “Фактор“.

Так, 23 лютого Господарський суд Києва відмовився задовольнити заяву ПриватБанку про скасування заходів забезпечення позову, згідно з якими йому було заборонено вилучати АЗС, передані в лізинг в 2016 році 15 компаніям. Також суд заборонив обмежувати 38 компаній-орендарів в користуванні цими заправками.

Причиною такого рішення стала “відсутність підстав для скасування заходів забезпечення позову”.

“Відмовити в задоволенні заяви акціонерного товариства комерційний банк “ПриватБанк” про скасування заходів забезпечення позову, прийнятих ухвалою Господарського суду міста Києва від 01.02.21″, — сказано в рішенні.

Нагадаємо, ПриватБанк відсудив мережу АЗС у 38 компаній, які пов’язують з Ігорем Коломойським. 14 січня Верховний суд задовольнив касаційну скаргу банку і зняв заборону вчиняти дії щодо повернення та стягнення заправок, раніше переданих у лізинг.Джерело статті: “https://factor-news.info/sud-ne-dozvolyv-pryvatbanku-zabraty-247-zapravok-u-kolomojskogo/”