02.12.19 20:16 Фатальний збіг обставин чи попередній умисел?

"Замах на життя депутата Київської обласної ради громадянина С., внаслідок якого загинула його трирічна дитина…" – саме так трактують прес-служби поліції, журналісти й експерти трагічну подію у центрі Києва, що сталася 01 грудня 2019 року. При цьому керівник київської поліції Андрій Крищенко стверджує, що ні дружина депутата, ні він сам не постраждали, фізичних травм не отримали.


Звичайно, ще далеко не усі деталі смертельної стрілянини встановлені, але, як на мене, багато ознак уже зараз вказують на те, що це могло бути умисне вбивство саме трирічного хлопчика. А батькам уготували роль очевидців – хіба можна уявити більш страшніше явище, ніж насильницька смерть маленької дитини на очах тата і мами?!


Навіть якщо автомобіль під керівництвом С. рухався, таких промах малоймовірний. Якщо по горизонту це ще може мати якесь пояснення, то вертикальний збій (висота голови водія на передньому сидінні й розміщення маленької дитини на задньому) виключається практично на сто відсотків.


Й ще один аргумент, що стосується можливих мотивів злочину: хіба можна залякати конкурента (суперника, супротивника) його ж смертю?


Слідчі мають розставити крапки над "і", перевіривши усі версії.


Джерело статті: “https://censor.net.ua/blogs/3162993/fatalniyi_zbg_obstavin_chi_poperednyi_umisel”