У Раді побилися нардепи від "Слуги народу" Бужанський і Лерос - Расследование редакции

У Верховній Раді 5 грудня сталася бійка між нардепами від "Слуги народу", передає кореспондент "ГОРДОН". Під час бійки спікер парламенту Дмитро Разумков закликав депутатів зайняти свої місця і називав те, що відбувається, "дитячим садком". Як повідомив у "Фейсбуці" нардеп від "Європейської солідарності" Володимир Ар’єв, побилися депутати від "Слуги народу" Максим Бужанський і Гео Лерос. "У кутку сесійної зали ВР побилися між собою двоє "слуг".

Бужанський налетів на Лероса", – написав він.

https://www.facebook.com/volodymyr.ariev/posts/2900667336662770
Нардеп від "Європейської солідарності" Олексій Гончаренко розповів журналістам, що представникам його фракції довелося розбороняти забіяк, пише УНІАН. За словами Гончаренка, "на гальорці, де вони відсадили всю опозицію і там сидить "Європейська солідарність", раптом почалася "громадянська війна" всередині "Слуги народу" – один "слуга" почав битися з іншим "слугою". Гончаренко зазначив, що йому невідомі конкретні причини бійки.

"Я не знаю деталей, але факт є фактом, що таке відбулося", – сказав він. На запитання журналістів, чому представники "Європейської солідарності" рознімали депутатів, Гончаренко відповів: "Тому що ми за те, щоб у Верховній Раді була робота, а не бійки". "Я розумію, що їм є за що битися. Це вже ми всі бачимо, уся країна, що вони не можуть поділити ніщо, та ще коли так рейтинг сильно падає, то, звичайно, причини є.Джерело статті: “https://rezonans.info/mneniya/u_radi_pobilisya_nardepi_vid_slugi_narodu_buzhanskij_i_leros”