Іран офіційно визнав Пентагон та армію США терористичною організацією

последние новости в Украине останні новини в Україні

Президент Ірану Хасан Рухані схвалив прийнятий 7 січня парламентом країни законопроект, згідно з яким Пентагон та збройні сили США визнаються "терористичною організацією".

Про це повідомляє іранське інформаційне агентство Tasnim.

Згідно з інформаціє оприлюдненою виданням 13 січня, Президент Ірану Хасан Рухані схвалив прийнятий 7 січня парламентом країни законопроект, згідно з яким Пентагон та збройні сили США визнаються "терористичною організацією"

Зазначається, що проголосований законопроект став поправкою до прийнятого в Ірані в квітні минулого року закону, в рамках якого "забороненої організацією" було визнано Центральне командування ЗС США. Тепер в число "терористів" включаються всі члени Пентагону і пов’язані з ним установи та організації.

Нагадаймо, 3 січня в Пентагоні заявили про ліквідацію іранського генерала Кассема Сулеймані, який командував елітним підрозділом Корпусу вартових ісламської революції.

Пізніше, глава Пентагону Марк Еспер заявив про готовність США до переговорів з Іраном без попередніх умов — потрібно кілька кроків, завдяки яким Іран стане "більш нормальною країною".


Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/novini-svitu/iran-oficiyno-viznav-pentagon-ta-armiyu-ssha-teroristichnoyu-organizacieyu”