Епідемія грипу в Україні: які обласі досі на карантині

В Україні розпочалася епідемія грипу. З початку епідеміологічного сезону в країні 15 осіб померли від ускладнень грипу.

Об этом сообщает Роспрес


Loading...


Через підвищення захворюваності на грип та ГРВІ в Україні почали масово закривати школи на карантин НАРОДНА ПРАВДА дізналися, де і до якого числа школярів залишили сидіти вдома.


До якого числа карантин у Дніпропетровській області


У Дніпрі всі школи закривають на карантин. Рішенням міської влади призупиняється навчальний процес у школах з 6 по 17 лютого.


До якого числа карантин у Закарпатській області


Карантин в Ужгородській області обіцяють на два тижні. Міська рада ухвалила рішення закрити школи міста на карантин через епідемію.


Заняття будуть припинені у всіх позашкільних закладах:


  • музичних школах,
  • спортивних школах,
  • гуртках,
  • секціях і т. д.,


Не будуть проводитися розважальні та інші масові заходи.


До якого числа карантин у Вінницькій області


Карантин у Вінниці області ввели в усіх школах до 14 лютого. Дитсадки продовжують працювати, закриватися на карантин можуть окремі групи. Студенти продовжують навчання у звичайному режимі. За останній тиждень за медичною допомогою звернулися понад 2,5 тисяч жителів міста.


До якого числа карантин в Чернігівській області


У Чернігові з 10 лютого на тиждень закриваються всі школи на карантин у зв’язку з розповсюдженням грипу та ГРВІ. Станом на 7 лютого, загальна кількість відсутніх по хворобі в школах – 4290 дітей (19,9%, без урахування навчальних закладів, де вже оголошено додаткові канікули), по дитсадкам – 737 (6 6%).


До якого числа карантин в Житомирській області


Карантин у школах Житомира з-за високого рівня захворюваності на грип та ГРВІ спочатку ввели з 29 січня до 5 лютого, потім продовжили до 15 лютого. Діти повернуться на навчання 17 лютого.


До якого числа карантин у Донецькій області


Карантин у школах деяких міст області оголосили з 30 січня і до моменту, коли епідемія піде на спад. Відомо, що закрили на карантин 271 школу. Кількість учнів, які перебувають на карантинних заходах, складає 110,5 тис. осіб.


Середні навчальні заклади міста Маріуполя залишаться закритими на карантин до середи, 12 лютого, включно.


До якого числа карантин у Кіровоградській області


У 16 установах Кропивницького на карантин закрили 106 класів.


До якого числа карантин в Івано-Франківській області


Івано-Франківську у всіх школах з 7 лютого призупиняється навчальний процес через зростання рівня захворюваності на грип та ГРВІ. Карантин триватиме до 16 лютого.


До якого числа карантин у Волинській області


У всіх установах загальної середньої та позашкільної освіти у Луцьку призупинили навчальний процес з 13 по 15 лютого.


До якого числа карантин у Луганській області


Карантин у Сєвєродонецьку оголосили на тиждень, починаючи з 28 січня. Будуть сидіти вдома всі школярі і вихованці дитсадків.


До якого числа карантин у Миколаївській області


З 6 лютого в Миколаєві були припинені заняття у 66 навчальних закладах. У Миколаївській області закрили на карантин 93 установи загальної середньої освіти. 13 лютого в 16 школах Миколаєва відновиться навчальний процес після карантину.


До якого числа карантин в Одеській області


Карантин в Одесі оголосили на два тижні починаючи з 28 січня. Школи 17 районів Одеської області, восьми ВІДГ та шести міст обласного значення частково припинили навчальний процес з-за високого рівня захворюваності на ГРВІ та грип. Це 337 загальноосвітніх навчальних закладів, в яких навчається 164 274 осіб.


Крім того, було закрито 152 дитячих саду, в яких виховуються 13,5 тисячі дітей.


До якого числа карантин у Сумській області


У Сумській області 109 шкіл закрили на карантин з-за високих показників захворюваності грипом і гострими респіраторними інфекціями. У Сумах та Шостці карантин у закладах загальної середньої освіти продовжили до 14 лютого включно. Заняття у школах відновлять 17 лютого.


До якого числа карантин у Рівненській області


У Рівненській області через спалах грипу та ГРВІ закривають на карантин 266 шкіл. Закриті всі школи у Володимирецькому, Демидівському, Заричненском, Корецькому, Костопильском, Радивилівському, Рівненському, Рокитнівському районах та у містах Дубно, Острог, Сарни, Вараш. Кілька шкіл закрито в Березнівському (3 школи), Гощанському (2), Здолбунівському (4) та Млинівському (2) районах.


Карантин у рівненських школах продовжили до 14 лютого, заняття поновляться 17 лютого. Садки працюю в звичайному режимі, там карантин поки не подовжують.


До якого числа карантин у Запорізькій області


До кінця лютого на карантин закриті всі школи і дитячі садки в Бердянську. В результаті зростання захворюваності припинена робота 51 класу в 27 школах Запорізької області, з яких 23 навчальних закладів Запоріжжя.


До якого числа карантин у Хмельницькій області


Всі навчальні заклади міста закривають на карантин. Карантин введений з 3 лютого. Виняток становлять приватні освітні установи та Хмельницька загальноосвітня санаторна школа-інтернат №2.


До якого числа карантин у Полтавській області


У Полтавській області почали масово закривати школи. З 5 по 14 лютого тимчасово припинені заняття в Кременчуці.


До якого числа карантин у Києві


У Києві в цілому освітній процес призупинено в 285 навчальних закладах. Заняття припинені в 251 школі повністю і в 34 школах частково.


Найвищий відсоток відсутніх у школах Оболонського (98%), Деснянського (95), Дарницького (88) районів. Середній показник по Києву – 63%.


Нагадаємо, раніше ми писали, про те, як коронавірус допомагає у боротьбі з грипом: несподівані наслідки епідемії.


Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/02/14/epidemiya-grypu-v-ukrayini-yaki-oblasi-dosi-na-karantyni/”