«Авалон» поверне Львову скандальну ділянку на Липинського

Львівська міська рада надала згоду на прийняття назад у комунальну власність земельної ділянки на вул. Липинського, 27, яка протиправно перейшла під будівництво житлового комплексу. Про це повідомляє кореспондент Львівського порталу.

Об этом сообщает Футляр от виолончели  • 202001_470х200

Сьогодні, 20 лютого, сесія міськради Львова погодилась прийняти назад у комунальну власність земельну ділянку площею 1,29 га на вул. Липинського, 27 від Віталії Дяченко.

Йдеться про скандальну ділянку, на якій із 2018 року компанія «Авалон» зводить чотири багатоповерхівки. Наприкінці 2019-го у прокуратурі Львівщини заявили, що земля без достатніх правових підстав перейшла із комунальної у приватну власність. Відтак суд наклав арешт та заборонив відчуження та розпорядження цією ділянкою.

Правоохоронці з’ясували, що вартість земельної ділянки на вул. Липинського, 27 становить 1,3 млн₴ До початку будівництва житлового комплексу вона була предметом забезпечення іпотеки, згодом після декількох перепродажів перейшла у користування ТОВ «Авалон Юніон» за договором про суперфіцій (право користування чужою ділянкою для забудови).

У справі фігурували кілька підприємств, фізичні особи, серед яких – депутат Львівської міськради та Віталія Дяченко. Остання тепер має передати мерії земельну ділянку на вул. Липинського, 27 як пожертву.

(Натисніть на зображення для збільшення)

Інфографіка: прокуратура Львівської області


Джерело статті: “https://portal.lviv.ua/news/2020/02/20/avalon-poverne-lvovu-skandalnu-dilianku-na-lypynskoho”