Як російська сторона жорстко шантажує президента Зеленського та міцно тримає його за горло

21.02.2020 15:27

209

87192965_3101849393193823_4275066603688689664_oЗвернімо увагу на деталь: першим про перебування Володимира Зеленського в Омані повідомило видання Страна.ua. Репутація цього видання однозначна – проросійський зливний бачок. Таку оцінку сайту підтверджує і статус його засновника – Ігоря Гужви, який нині отримав політичний притулок в Австрії. Переховується від лави підсудних в Україні.

Об этом сообщает Руспрес

Одначе, не варто перебільшувати детективні таланти журналістів Страна.ua. Вони лише отримали інформацію та фото і злили їх в мережу. Сенсація? Звісно.
Елементарне питання: від кого надійшла інформація? Беручи до уваги те, з якою секретністю від українського народу була обставлена поїздка в Оман, сумнівів жодних – інформацію злили росіяни.
Наступна деталь: які джерела інформації журналістів програми «Схеми», котрі першими повідомили, що в Омані президент Зеленський зустрічався саме з секретарем радбезу РФ Ніколаєм Патрушевим? Їхні джерела – російські. Журналісти цього і не приховують. Тобто, знову ж таки, злив інформації з Росії.
Анонсом розслідування «Схем» був стрім на каналі Марка Фейґіна: про зустріч президента України з представниками Росії повідомив російський політолог Валерій Соловей.
Таким чином, ми бачимо:
1. Розкриття таємної поїздки в Оман – через проросійське видання Страна.ua.
2. Попередження про можливість оприлюднення інформації про таємні переговори між президентом України та представниками РФ – через Валерія Солов’я.
3. Розкриття частини інформації – про зустріч саме з Патрушевим, з яким Зеленський говорив, ясна річ, не про кінематограф, – через програму «Схеми», котра має довіру аудиторії.
В усіх трьох випадках ми маємо витік інформації виключно від російської сторони. А це означає, що російська сторона жорстко шантажує президента Зеленського – міцно тримає за горло.
Яка мета росіян? Вона не викликає сумніву: форсована імплементація Мінських домовленостей. У перекладі Зе-мовою, це звучить так: досягнення миру. Російською мовою – це «возвращение Украины под руку российского государя», ім’я якого ми знаємо. Українською мовою – капітуляція на російських умовах і втрата Української незалежності.
Путін шантажує Зеленського. Якщо він не діятиме в турбо-режимі, здаючи українські інтереси, Росія зіллє й додаткову інформацію про закриті домовленості між Зеленським і Путіним та інший бруд.
У цю схему логічно лягає й загострення ситуації на лінії фронту. На Зеленського тиснуть: війна не лише не припиняється, а й дедалі більше розгорається; обіцянки, які Володимир Зеленський вважав конфіденційними, – розкриваються.
Підсумок перший: якщо Зеленський не йтиме на поступки, йому світить остаточна компрометація, а отже й новий Майдан.
Підсумок другий: не можна домовлятись з дияволом, ім’я якого в цьому земному житті ми знаємо. І взагалі, не можна ні з ким домовлятися потайки від українського народу. На жаль, це зрозуміло усім, але тільки не Володимиру Зеленському.

Валентин Бушанський, facebook.com


Джерело статті: “http://news.strela.zp.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=19826:2020-02-21-13-27-27&catid=12:2010-06-04-12-08-40”