Французький виробник шин Michelin остаточно пішов з Росії

michelin

Один з найбільших світових виробників автомобільних шин – французька Michelin Group – домовився про продаж російського бізнесу місцевому дистриб’ютору шин ТОВ "Пауер Інтернешнл-шини".

Як повідомляє пресслужба компанії, до угоди увійшли російські ТОВ "Мішлен російська компанія з виробництва шин" (шинний завод поблизу Москви) та ТОВ Camso CIS.

У Michelin додали, що угода схвалена російським урядом, вона дозволить зберегти 250 робочих місць. Сума угоди не повідомляється.

У Michelin Russia працювало близько 1000 людей, зокрема 750 на заводі в Давидово, розташованому приблизно в 100 кілометрах від Москви. Об’єкт має щорічну виробничу потужність від 1,5 до 2 мільйонів шин, здебільшого для легкових автомобілів.

Продажі Michelin в країні становили 2% від загального обсягу продажів Групи і 1% від світового виробництва автомобільних шин.

Як повідомлялося, у березні 2022 року французька Michelin Group оголосила про припинення своєї діяльності в Росії. У червні того ж року Michelin Group оголосила про намір передати свій бізнес у РФ місцевому менеджменту до кінця року.

У компаніях Michelin в Росії працювало близько 1000 людей, у тому числі 750 на заводі в Давидово, розташованому приблизно в 100 кілометрах від Москви. Об’єкт має щорічну виробничу потужність від 1,5 до 2 мільйонів шин, здебільшого для легкових автомобілів.

Продажі Michelin в країні становлять 2% від загального обсягу продажів Групи і 1% від світового виробництва автомобільних шин.